Forum Gminy Świeszyno - Regulamin forum

Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.

Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Rejestrując się na tym forum wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie obejmującym następujące dane imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Gmina Świeszyno z siedzibą Urzędu w 76-024 Świeszyno 71
Jednocześnie przyjmujesz do wiadomości, że :
1) Administratorem Danych Osobowych jest Gmina Świeszyno z siedzibą Urzędu w 76-024 Świeszyno 71, dalej jako „ADO”,
2) Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez ADO w celu zarządzaniem forum, ADO nie przewiduje powierzenia danych innym podmiotom
3) przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) Twoje dane osobowe są przetwarzane przez ADO dobrowolnie jednak ich niepodanie będzie skutkować brakiem możliwości zalogowania się na forum.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum. W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem.